Wernisaż z psami i kotami

W czwartek, 26 października 2023 roku o godz.16.00 w galerii Na Mansardzie zostanie otwarta pokonkursowa wystawa „Świat zwierząt “. Będzie można obejrzeć najciekawsze prace nadesłane na pierwszą edycję międzyszkolnego konkursu, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 21 im. Orląt Lwowskich i Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego. Konkurs co roku będzie miał inny temat, w tym roku uczestnicy zmierzyli się z hasłem „Mój mały przyjaciel”.  Galeria Na Mansardzie mieści się na ostatnim piętrze Biblioteki Pedagogicznej, przy ulicy Łokietka 20 a. Zapraszamy!

(hc)

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę