Warsztaty “Jak korzystać z możliwości, jakie daje nauczycielom sztuczna inteligencja”

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych nauczycieli na warsztaty “Jak korzystać z możliwości, jakie daje nauczycielom sztuczna inteligencja”.

Zajęcia poprowadzi Pani Agnieszka Halicka (Edutriki-Agnieszka Halicka, trenerka, ambasadorka eTwinning, specjalistka ds. rozwoju kompetencji cyfrowych, nauczycielka SP Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornej).

Szkolenie stacjonarne odbędzie się 27 października br., w godz. 10.00-14.00 w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Podczas szkolenia uczestnicy:

• dowiedzą się, w jaki sposób efektywnie korzystać z Chatu GPT,
  • poznają możliwości funkcjonalności opartych na sztucznej inteligencji w Canvie,
  • przygotują własny materiał edukacyjny wykorzystując zasoby poznawanych narzędzi.

Po szkoleniu uczestnicy:

• będą przygotowani do samodzielnego tworzenia materiałów dydaktycznych przy użyciu narzędzi korzystających ze sztucznej inteligencji.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=82&id=3113

Zapraszamy do udziału

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24

INFORMACJA

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Biblioteka Pedagogiczna WOM-u informują, że w dniu 2 maja 2024 r. instytucje będą nieczynne.