VIII edycja konkursu „Programować każdy może”

VIII edycja konkursu „Programować każdy może”

Zapraszamy uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa lubuskiego do udziału w VIII edycji konkursu „Programować każdy może”.

Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Zgłoszenie udziału w konkursie następuje za pośrednictwem platformy elektronicznej na stronie internetowej do dnia 20.03.2024 r. do godz. 23:55.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=icxjeBowOUG7a7ffk_PjZIHiPtVha9NjT5PqQizlXVUQUtMSlNTOVc5MlBXNDZQTUM3ODJYSFdFTy4u

Po upływie terminu wysyłania zgłoszeń (20.03.2024) zostanie wysłana wiadomość na adres mailowy zgłaszającego z linkiem dostępu do I etapu konkursu.

UWAGA! Do eliminacji kwalifikujemy pierwsze 120 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach w terminach:

  • 27.03.2024 r. (etap I 10:00-11:30 eliminacje),
  • 27.03.2024 r. (etap II 12:00-13:30 finał).

 

Dla finalistów przewidziano atrakcyjne nagrody, laureaci i finaliści konkursu uzyskują także punkty rekrutacyjne zgodnie z Zarządzeniem Lubuskiego Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji do szkół publicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z bankiem zadań z lat poprzednich konkursu, znajdują się tu także linki do kursów: https://moodle.womgorz.edu.pl/login/index.php.

 

 

 

Aktualności

„Nowe sposoby na lekturę” – szkolenie stacjonarne

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języka polskiego wszystkich typów szkół, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz innych zainteresowanych na szkolenie

Więcej informacji