VII Miejski Konkurs Plastyczny “Gorzowskie legendy widziane oczami dziecka”

VII Miejski Konkurs Plastyczny “Gorzowskie legendy widziane oczami dziecka”

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim, przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym, serdecznie zaprasza uczniów klas I – III gorzowskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w VII Miejskim Konkursie PlastycznymGorzowskie legendy widziane oczami dziecka” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.

VII edycja konkursu, podobnie jak poprzednie, łączy promocję literatury regionalnej i czytelnictwa wśród dzieci z kształtowaniem nawyków czynnego, samodzielnego udziału w kulturze. Rozwija kreatywność i wrażliwość artystyczną dzieci oraz ich świadomość historii regionu. Nasz konkurs pobudza do poszukiwania odpowiedzi na rodzące się pytania, sprzyja współpracy i współdziałaniu przy poznawaniu gorzowskich legend.

Do udziału w konkursie zapraszamy szkoły oraz indywidualnych wykonawców, których prace zgłoszone zostaną przez ich prawnego opiekuna.

Prace konkursowe należy przesłać do Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, organizatora konkursu, do 18 czerwca 2022 r. Wystawa prac, wraz z uroczystym wręczeniem nagród, odbędzie się we wrześniu 2022 r. w galerii “Na Mansardzie”.

Załączniki:

 

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji