„Ukryte Kształty” – konkurs fotograficzny XXIII Przeglądu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Gorzów 2024”

Informujemy o organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim wraz z Gorzowskim Towarzystwem Fotograficznym konkursie fotograficznym XXIII Przeglądu Fotografii Dzieci i Młodzieży Gorzów 2024 – Ukryte Kształty.

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni dzieci i młodzieży oraz rozwijanie kreatywnego spojrzenia na otaczający nas świat.

Dwie kategorie wiekowe:

• do 15 lat – uczestnicy, którzy do końca roku nie ukończą 15 lat,
  • powyżej 15 lat.

Szczegóły:

• fotografie wykonane dowolną techniką, łączna liczba prac nie może przekroczyć 5,
  • fotografie w wersji cyfrowej podpisane w nazwie pliku imieniem, nazwiskiem i tytułem zdjęcia w formacie JPG, krótszy bok minimum. 2000 px należy przesłać na adres fotomdk@gmail.com
  • do zdjęć należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia [pobierz]
  • nadsyłanie prac do 10.11.2024 r.
  • ocena prac do 20.11.2024 r.
  • regulamin konkursu [pobierz]
  • otwarcie wystawy: grudzień 2024 r. w Małej Galerii GTF.

Za najlepsze prace i zestawy zdjęć przewidziane są nagrody rzeczowe w każdej kat. wiekowej (I,II,III miejsce) oraz wyróżnienia.

Więcej informacji na stronie: http://www.mdk.gorzow.pl/

Źródło: mdk.gorzow.pl

Nagrody za smoki nad katedrą

– Narysowałam duchy dziewcząt krążące nad Studnią Czarownic – mówiła Joanna Budna, uczennica Szkoły Podstawowej nr 17, podczas finału IX Miejskiego konkursu plastycznego „Gorzowskie legendy

Kursy języka polskiego dla obywateli Ukrainy

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie zaprasza obywateli Ukrainy na 65-godzinne bezpłatne kursy języka polskiego: Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie, ul.