Talenty znajdziesz w bibliotece

W sobotę, 8 maja o godz. 12.00 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej zostanie otwarta wystawa malarstwa i rysunku Julii Chłopeckiej i Mai Naumowicz, dwóch nastoletnich autorek z Pracowni Plastycznej, działającej w gorzowskim Młodzieżowym Domu Kultury. Ich artystyczną opiekunką jest Małgorzata Całus-Jarno, plastyczka i ceramiczka. Będzie to już czwarta wystawa z cyklu „Sztuka młodych”. Wernisaż odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, którego tegoroczne hasło brzmi: „Znajdziesz mnie w bibliotece” .

Dla tych, którzy nie mogą wybrać się na wystawę przedstawiamy zdjęcia z pracami:

(hc)

Konkurs plastyczny dla dzieci

Zachęcamy gorzowskie dzieci z oddziałów przedszkolnych „0” oraz uczniów z klas I-III ze szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Świat zwierząt”.