Spotkanie sieci dla bibliotekarzy szkolnych na Skype

Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół i placówek do udziału w sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy w roku szkolnym 2020/2021. Pierwsze, organizacyjne spotkanie odbędzie się 26 listopada 2020 r. o godz. 12.00 na Skype.

Na spotkaniu wymienimy się doświadczeniami dot. funkcjonowania naszych bibliotek oraz ustalimy tematy, które uczestnicy sieci chcieliby zgłębić na kolejnych  sesjach.

Bibliotekarze zainteresowani spotkaniem muszą posiadać zainstalowanego Skype. Wyszukacie nas pod nazwą użytkownika:
BP WOM Gorzów Wielkopolski (zdjęcie profilowe: sowa).

Serdecznie zapraszamy.

Informacji udzielają koordynatorzy sieci – Monika Markowska, Magdalena Janas.
Kontakt: e-mail: monika.markowska@womgorz.edu.pl, magdalena.janas@womgorz.edu.pl

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw.

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej