Spotkajmy się w bibliotece – spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Spotkajmy się w bibliotece – spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp. zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na trzecie spotkanie z cyklu pt. Spotkajmy się w bibliotece.

Siłą biblioteki są tworzący ją ludzie – kreatywni, podejmujący wyzwania, zaangażowani. Dlatego niezmiennie właśnie inspiracja, integracja, współpraca i wsparcie to obszary szczególnie intensywnej aktywności wielu bibliotekarzy. Bo łączy nas nie tylko miłość do książek i troska o czytelników! Aby się o tym przekonać wystarczy skorzystać z wyjątkowego zaproszenia, które kierujemy zwłaszcza do bibliotekarzy z gorzowskich i okolicznych bibliotek szkolnych.

https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=wsp&id=3136

Cykl spotkań ma na celu dzielenie się doświadczeniem, dobrą praktyką w pracy w bibliotece szkolnej oraz metodami i formami pracy.

Na spotkanie, które odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 13.00 w bibliotece szkolnej Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Sportowymi w Gorzowie Wlkp. (ul. Gwiaździsta 14) zaprasza nauczycielka bibliotekarka Dorota Szpanbriker, która zaprezentuje swoją bibliotekę oraz najciekawsze działania.

Jeśli chcesz by następne spotkanie odbyło się w Twojej bibliotece, skontaktuj się z nami zadzwoń lub napisz na adres: bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorem spotkań jest Anna Giniewska.

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji