Spotkajmy się w bibliotece – spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Spotkajmy się w bibliotece – spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp. zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na drugie spotkanie z cyklu pt. Spotkajmy się w bibliotece.

Siłą biblioteki są tworzący ją ludzie – kreatywni, podejmujący wyzwania, zaangażowani. Dlatego niezmiennie właśnie inspiracja, integracja, współpraca i wsparcie to obszary szczególnie intensywnej aktywności wielu bibliotekarzy. Bo łączy nas nie tylko miłość do książek i troska o czytelników! Aby się o tym przekonać wystarczy skorzystać z wyjątkowego zaproszenia, które kierujemy zwłaszcza do bibliotekarzy z gorzowskich i okolicznych bibliotek szkolnych.

Cykl spotkań ma na celu dzielenie się doświadczeniem, dobrą praktyką w pracy w bibliotece szkolnej oraz metodami i formami pracy.

Na spotkanie, które odbędzie się 18 października br. o godz. 13.00 w bibliotece szkolnej Biblioteka SP20 w Szkole Podstawowej nr 20 w Gorzowie Wlkp. (ul. Szarych Szeregów 7) zapraszają nauczycielki bibliotekarki Agnieszka Zatylna oraz Jolanta Tokarek, które zaprezentują swoją bibliotekę oraz najciekawsze działania, ciekawe pomysły na pracę z lekturami oraz pomysł na to co zrobić z niechcianymi książkami zaprezentuje Anna Giniewska.

Jeśli chcesz by następne spotkanie odbyło się w Twojej bibliotece, skontaktuj się z nami zadzwoń lub napisz na adres: bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorem spotkań jest Anna Giniewska.

Wypełnij formularz!

https://forms.gle/WcHhc7D9He7v1ijp6

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji