Psotne elfy i przedszkolaki – podsumowanie

Przyszedł czas podsumowań warsztatów świątecznych, które odbyły się w Bibliotece Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Łącznie  w warsztatach wzięły udział trzy grupy przedszkolne: Przedszkole Miejskie nr 6, Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie nr 17. Razem ponad pięćdziesięciu przedszkolaków!

Nasze zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości, zabawy, ale też wiedzy na temat świątecznych tradycji. Było mnóstwo wyzwań, ćwiczeń, nie zabrakło też  śpiewanie kolęd.  To był bardzo aktywny i roześmiany czas.

Razem z psotnymi elfami naprawiliśmy święta i to nie jeden, ale  aż trzy razy! Mikołaj teraz może spokojnie wyruszyć w podróż  saniami i w wigilijną noc rozdać prezenty wszystkim dzieciom.

Dziękujemy! Wesołych Świąt!

P.S. Elfy napsocą w przyszłym roku!

Zajęcia prowadziły: Sandra Sokołowska i Ewelina Cichomska.

Sandra Sokołowska

Fot. Sandra Sokołowska, Ewelina Cichomska