Program Erasmus +

Zgodnie z Zaproszeniem do składania wniosków w programie Erasmus+ 2024 informujemy, że w tym roku pozostały jeszcze następujące terminy: 1 października 2024 r., godz. 12:00

• Akcja kluczowa 1., Akredytacje Erasmus: w sektorach Kształcenie i szkolenia zawodowe, Edukacja szkolna i Edukacja dorosłych.
  • Akcja kluczowa 1., Akredytacje Erasmus+ w sektorze Młodzież.
  • Akcja kluczowa 1., Mobilność osób w sektorze Młodzież.
  • Akcja kluczowa 1., Mobilność kadry w sektorze Sport.
  • Akcja kluczowa 2., Partnerstwa współpracy w sektorze Młodzież – z wyjątkiem partnerstw, o które wnioskują europejskie organizacje pozarządowe.
  • Akcja kluczowa 2., Partnerstwa na małą skalę w sektorach Edukacja szkolna, Kształcenie i szkolenia zawodowe, Edukacja dorosłych i Młodzież.

Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem po programie Erasmus+ na rok 2024, który w wersji polskiej dostępny jest pod linkiem: [zobacz] i pozwala lepiej poznać zasady oraz założenia programu.

Zapraszamy do konsultacji w Pracowni Zarządzania Oświatą naszego ośrodka.

Polecamy śledzenie strony: https://erasmusplus.org.pl/

Źródło: erasmusplus.org.pl

INFORMACJA

Informujemy, że rejestracja na wybraną konferencje jest zamykana o godz. 10:00 dnia poprzedzającego dane wydarzenie. Konferencja znika również z listy dostępnych do rejestracji. Link do