„Praca z księgozbiorem w bibliotece szkolnej” – szkolenie online dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na szkolenie online, pt.: „Praca z księgozbiorem w bibliotece szkolnej”.

Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość poszerzenie wiedzy na temat warsztatu pracy bibliotekarza szkolnego w obszarach: przepisy i dokumentacja w bibliotece szkolnej, podręczniki szkolne, gromadzenie i ewidencja zbiorów oraz kontrola i selekcja zbiorów.

Szkolenie online odbędzie się 14.11.2023 w godz. 11.00 – 14.00 na platformie Teams.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=82&id=3108

Zapraszamy do udziału w warsztatach.

Wernisaż z nagrodami

Ponad 50 prac nadesłano na miejski konkurs plastyczny „Wiosenne tradycje”. W sobotę, 18 maja o godz. 12.00 podczas otwarcia wystawy w galerii „Na Mansardzie” laureaci