Pomagaj(ka) i weź udział w konkursie

Ósmoklasistów, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli z całego województwa lubuskiego zapraszamy do włączenia się w akcję mądrego empatycznego pomagania w ramach pilotażowego programu realizowanego przez inicjatywę „Dzieci z Dworca Brześć” oraz Społeczną Akademię Nauk.

Autorski projekt koordynatorki międzykulturowej i nauczycielki Mariny Hulii oraz wykładowcy, lektora
i działacza społecznego Konrada Maickiego patronatami objęli Minister Nauki, Rzeczniczka Praw Dziecka, Lubuski Kurator Oświaty oraz Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, Międzynarodowe Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka, Instytut Praw Dziecka im. Janusza Korczaka, Fundacja Konrada Adenauera, Fundusz Obywatelski im. Ludwiki i Henryka Wujców. Fundacja Mayday, Fundacja A.R.T, YOPE Sp. z o.o., Sąsiedzki Klub Wolontariuszy, Fundacja Różowej Skrzyneczki, Wielka Mała Zmiana, Radio ESKA.

Informacje o:

• idei, celach i przebiegu projektu,
  • organizatorach i pomysłodawcach,
  • adresatach,
  • harmonogramie,
  • warunkach uczestnictwa,
  • proponowanych działaniach (inspiracjach),
  • materiałach edukacyjnych do wykorzystania podczas działań w projekcie,
  • formularzu zgłoszeniowym,
  • regulaminie konkursu i kapitule konkursowej,
  • przewidywanych nagrodach,

zostały zebrane i zamieszczone na stronie internetowej poświęconej „Pomagajce SAN”.
Link: https://san.edu.pl/kandydat/konkursy/konkurs-pomagajka-san

Dodatkowe materiały (teksty, filmy) znajdą Państwo także na profilu „Dzieci z Dworca Brześć”
– link do nagrań: [zobacz]
– link do zdjęć: [zobacz]