„Pedagog, psycholog, pedagog specjalny, logopeda, terapeuta pedagogiczny – obowiązki i zadania szkolnych specjalistów” – szkolenie organizowane przez PZO

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim w związku ze zmianami przepisów prawa oświatowego w zakresie standardów zatrudnienia nauczycieli specjalistów w przedszkolach i szkołach, oferuje nowe szkolenie adresowane do dyrektorów, wicedyrektorów  oraz nauczycieli specjalistów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych pt.:

„Pedagog, psycholog, pedagog specjalny, logopeda, terapeuta pedagogiczny – obowiązki i zadania szkolnych specjalistów”.

Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w WOM-ie w Gorzowie Wielkopolskim we wtorek 25.10.2022 r od godz. 9.00. Podczas szkolenia będą mieli Państwo możliwość zapoznania się m.in. z praktycznymi rozwiązaniami dotyczącymi wdrożenia nowych przepisów prawa do praktyki szkolnej.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=65&id=2606

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Odeszła Jadwiga Kowaleczko

Zmarła Jadwiga Kowaleczko. Nauczycielka, regionalistka, harcerka. Dama gorzowskiej oświaty. Była kobietą zawsze elegancko ubraną i pięknie się wysławiającą. Z życzliwością patrzyła na świat. Jej wielką

Jubileusz Biblioteki Pedagogicznej

Siedemdziesiąt lat temu, 6 grudnia 1952 roku, rozpoczęła swą działalność  Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie. I z tej okazji 6 grudnia 2022 roku o godz. 11.00