Okazja do zagrania z mistrzem szachowym!

Okazja do zagrania z mistrzem szachowym!

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zapraszamy reprezentantów gorzowskich szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w wykładzie interaktywnym “Myśleć szerzej i głębiej” i symultanie na 10 szachownicach, który odbędzie się w Bibliotece Pedagogicznej w Gorzowie Wlkp. 13 maja 2023 r. o godz. 11.00.

Jan Przewoźnik – doktor psychologii, konsultant i trener, adiunkt w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie, Gryficach, Świnoujściu i Stargardzie. Mistrz międzynarodowy i wielokrotny mistrz Polski w szachach (raz indywidualnie i dziesięć razy drużynowo).

Autor wielu książek o tematyce szachowej, szkoleniowej i psychologicznej, a także wielu artykułów i programów poświęconych nowoczesnym metodom kształcenia dorosłych, profesjonalnej obsłudze klienta, umiejętności prezentacji, sprzedaży, negocjacji.
Więcej informacji o symultaniście: www.janprzewoznik.pl


Zgłoszenia mailowo na adres: bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl
(liczba miejsc do gry jest ograniczona).

Więcej informacji udziela Anna Giniewska, 509 517 206.

Aktualności

Jedenastu Wspaniałych

W środę 31 maja 2023 w Bibliotece Pedagogicznej WOM-u odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Zmagania trwały aż osiem miesięcy, ale zakończyły

Materiały dydaktyczne na temat praw dziecka

Informujemy, że Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA przygotowało innowacyjne materiały dydaktyczne na temat praw dziecka. W ramach projektu „Dzieci znają swoje prawa” w Programie Aktywni Obywatele

Więcej informacji