Odeszła Czesława Pasiut

Z przykrością informujemy, że 30 kwietnia 2024 roku zmarła Czesława Pasiut, nasza serdeczna koleżanka z Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego, wieloletnia doradczyni metodyczna do spraw religii.

Czesława Pasiut pracę pedagogiczną rozpoczęła w 1983 roku. Przez  pierwsze lata prowadziła katechezę w parafiach, potem była nauczycielką religii w gorzowskich szkołach. Od 2000 do 2010 roku pracowała jako doradca metodyczna w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym. Stale podnosiła swoje kompetencje zawodowe: ukończyła studia podyplomowe w zakresie socjoterapii oraz pedagogikę specjalną w zakresie rehabilitacji i edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Była autorką wielu opracowań metodycznych i projektów edukacyjnych. Zmarła mając 60 lat.

Pogrzeb śp. Czesławy Pasiut odbędzie się w środę, 8 maja 2024 roku na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Żwirowej.

źródło: www.memento-zop.pl

O naszej bibliotece w „Bibliotekarzu Lubuskim”

O tym, co dobrego dzieje się w naszej Bibliotece Pedagogicznej przeczytać można w najnowszym 57 numerze „Bibliotekarza Lubuskiego”, czasopisma wydawanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Wojewódzką

Wernisaż z nagrodami