Obejrzyj film „Wideoportrety Gorzowian 2020 online” z naszymi koleżankami z Biblioteki Pedagogicznej

Seria „Gorzów w różowych okularach – Wideoportrety Gorzowian 2020 online” w reżyserii Dominiki Muniak–Szadej pokazuje mieszkańców naszego miasta, ludzi w rożnym wieku, różnych profesji, których życie toczy się w rytmie nietuzinkowych pasji. W filmowym dokumencie o swojej pracy i pasji do animowania czytelnictwa opowiadają nasze koleżanki z Biblioteki Pedagogicznej Anna Giniewska i Maja Wilczewska. Wśród zaprezentowanej galerii Gorzowian odnajdziemy promotorki teatru kamishibai i flanelowych opowieści, instrumentalistów, rysowników, mistrzynie ręcznych robótek, animatorów kultury i wiele innych niesamowitych osób.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o pasjonujących mieszkańcach Gorzowa.

film:

Konkurs plastyczny dla dzieci

Zachęcamy gorzowskie dzieci z oddziałów przedszkolnych „0” oraz uczniów z klas I-III ze szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Świat zwierząt”.