Nowy rok szkolny i nowe otwarcie cyklu szkoleń w ramach „Sieci współpracy i samokształcenia dyrektorów i wicedyrektorów szkół”.

Pierwsze spotkanie odbyło się 17.10.2024 r. poza murami Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Jenińcu. Obowiązki gospodarza pełniła godnie dyrektor szkoły Karolina Kościukiewicz, przy wsparciu zastępcy wójta Jarosława Pasterskiego. W spotkaniu wzięło udział ponad dwudziestu zaproszonych dyrektorów szkół. Przyjazna atmosfera sprzyjała omówieniu trudnych tematów m.in. współpraca szkół z organami prowadzącymi szkoły i awans zawodowy nauczyciela. Kolejne spotkania również będą się odbywały w jednej z wybranych szkół. Już dzisiaj zapraszamy.

Dziękujemy za energię i zaangażowanie!

Koordynatorzy: D. Janiszewska, M. Piechowiak

Projekt społeczny Fundacji DKMS #KOMÓRKOMANIA

Informujemy, że Fundacja DKMS organizuje wyjątkowy projekt społeczny #KOMÓRKOMANIA, który w tym roku szkolnym został objęty Patronatem Honorowym Minister Edukacji. Projekt ten jednoczy społeczność szkolną

Dziękujemy, że byliście z nami!

21 października 2024 r. odbyły się trzecie i ostatnie warsztaty na temat Podnoszenia jakości kształcenia w korelacji z planem nadzoru pedagogicznego dyrektora szkoły z cyklu