„Niuton nie pyton” – VIII Konkurs fizyczny dla uczniów szkół podstawowych

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim organizują VIII edycję Konkursu fizycznego „Niuton nie pyton”, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych naszego województwa.

Jego cele to:

• popularyzacja fizyki,
  • rozwijanie zainteresowań uczniowskich,
  • pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności twórczego rozwiązywania problemów.

Konkurs odbędzie się we wtorek 31 maja 2022 r. o godzinie 11.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim.

Nauczycieli prosimy o zachęcenie uczniów i zapoznanie ich z regulaminem konkursu, który znajduje się w załączniku.

Konkurs objęty jest patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, a jego laureaci uzyskają dodatkowe punkty rekrutacyjne przy przyjęciu do szkół ponadpodstawowych.

Załączniki:

Studia podyplomowe

KOMUNIKAT z dn. 26 czerwca 2022 r. Informujemy, że w r. szk. 2022/2023 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego uruchomiona zostanie – prowadzona przez Akademię im.

Świat w jednej bibliotece

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się ph. “Biblioteka – świat w jednym miejscu” trwającego od 8 do 15 maja 2022 r. nasza biblioteka