Konkurs “Młody Krytyk Teatralny” rozstrzygnięty!

Konkurs “Młody Krytyk Teatralny” rozstrzygnięty!

Zwycięzcą został Konstanty Smykliński ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy.

Wyróżnienia przyznano Ninie Kaźmierak z I Społecznej Szkoły Podstawowej w Gorzowie Wlkp., Julii Koteckiej, Aleksandrze Okuń i Martynie Szwencer ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Julii Pachanie ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wlkp. oraz Hannie Cieślewicz z VIII Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp. Gratulujemy!

Konkurs na recenzję spektaklu Teatru im. Juliusza Osterwy  w Gorzowie Wielkopolskim Zemsta w reż. A. Ozgi został zorganizowany przez Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, Stowarzyszenie Widzów Gorzowskiego Teatru i Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim, przeprowadzono go pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Wpłynęło trzydzieści prac w kategorii szkół podstawowych i jedna w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Jury obradowało w składzie: Jan Tomaszewicz – Dyrektor Naczelny i Artystyczny Teatru, Małgorzata Jach – nauczycielka i konsultant Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp., Magdalena Bożek – pedagog teatralny.

Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł oraz punkty rekrutacyjne zgodnie z Zarządzeniem Lubuskiego Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji do szkół publicznych, uczniowie wyróżnieni otrzymają nagrody rzeczowe. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 30 czerwca br. o godz. 11.00 w Teatrze im. J. Osterwy.

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji