Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”

Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Bezpiecznie w ferie” realizowany w ramach Działań Prewencyjnych „Bezpieczne ferie 2022”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych zamieszkujących teren woj. lubuskiego. Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednej fotografii poruszającej tematykę promującą bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Dzieci za pośrednictwem rodziców lub szkół, powinny przesłać prace wraz z kartą zgłoszenia (załącznik nr 1 do Regulaminu) w terminie do 4 lutego 2022 r. w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim: sekretariat.prew@go.policja.gov.pl
w temacie wiadomości wpisując: Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”.

Szczegóły konkursu i karta zgłoszenia w REGULAMINIE [pobierz]

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 lutego 2022 r.

Współorganizatorami Konkursu są: Wojewoda Lubuski, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

Aktualności

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej 

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw. 

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej

Więcej informacji