Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Bezpiecznie w ferie” realizowany w ramach Działań Prewencyjnych „Bezpieczne ferie 2022”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych zamieszkujących teren woj. lubuskiego. Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednej fotografii poruszającej tematykę promującą bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Dzieci za pośrednictwem rodziców lub szkół, powinny przesłać prace wraz z kartą zgłoszenia (załącznik nr 1 do Regulaminu) w terminie do 4 lutego 2022 r. w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim: sekretariat.prew@go.policja.gov.pl
w temacie wiadomości wpisując: Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”.

Szczegóły konkursu i karta zgłoszenia w REGULAMINIE [pobierz]

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 lutego 2022 r.

Współorganizatorami Konkursu są: Wojewoda Lubuski, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

Razem możemy więcej!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w seminarium dyrektorów szkół zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie oceniania wewnątrzszkolnego. Seminarium odbędzie się