Konferencja z warsztatami “Druk 3D i inne sposoby angażowania uczniów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych”

Konferencja z warsztatami “Druk 3D i inne sposoby angażowania uczniów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych”

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim i Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim są współorganizatorami konferencji połączonej z warsztatami pt. “Druk 3D i inne sposoby angażowania uczniów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych”.

Konferencja odbędzie się 15.09.2022 r. w godz. 14.00-18.00 na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52, w bloku 5.

Skierowana jest do nauczycieli informatyki szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Program konferencji:

  1. Wykład: “Druk 3D i inne sposoby angażowania uczniów w szkołach podstawowych ponadpodstawowych – p. Grażyna Koba – autorka podręczników do informatyki.
  2. Warsztaty (w pracowniach komputerowych):
  • “Praktyczne zasady dotyczące druku 3D i przygotowanie modelu 3D do wydruku” – p. Krzysztof Fortuna (nauczyciel informatyki, ekspert druku 3D, Migra);
  • “Podstawy tworzenia modelu 3D w programie SketchUp” – p. Grażyna Koba.

Na konferencji będzie można otrzymać egzemplarz okazowy wybranej publikacji wydawnictwa Migra, w tym najnowszych podręczników.

Aby zapisać się na konferencję, należy kliknąć w link poniżej, zapisać się na spotkanie, a następnie wybrać interesującą Państwa publikację. Proszę pamiętać o wydrukowaniu odpowiedniego kuponu.

ZAPISZ SIĘ I ZAMÓW GRATIS <https://nauczyciel.migra.pl/?page=spotkania>

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji