IX Miejski Konkurs Plastyczny „Gorzowskie legendy widziane oczami dziecka” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim, przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym, serdecznie zaprasza uczniów klas I – III gorzowskich szkół podstawowych oraz dzieci sześcioletnie z przedszkoli do wzięcia udziału w IX Miejskim Konkursie Plastycznym „Gorzowskie legendy widziane oczami dziecka” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Do udziału w konkursie zapraszamy szkoły oraz indywidualnych wykonawców, których prace zgłoszone zostaną przez ich prawnego opiekuna.

Prosimy o przesłanie prac konkursowych do 24.06.2024 na adres: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Towarowa 21, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Wystawa prac, wraz z uroczystym wręczeniem nagród, odbędzie się we wrześniu 2024 r. w galerii „Na Mansardzie” w Bibliotece Pedagogicznej w Gorzowie Wielkopolskim.

Załączniki do pobrania: