II Krajowa Konferencja Nauczycieli Wychowawców

II Krajowa Konferencja Nauczycieli Wychowawców

II Krajowa Konferencja Nauczycieli Wychowawców, w związku z sytuacją pandemiczną, odbędzie się w tym roku w formie zdalnej. Będzie obejmowała 3 poniższe spotkania, które mogą Państwo wybrać pojedynczo lub zapisać się na wszystkie.

Zajęcia będą się odbywały każdorazowo w godz. 17.00-19.00, w formie wykładu i konsultacji z prowadzącym, na platformie Zoom. Każdy uczestnik otrzyma link dostępowy do poszczególnych modułów konferencyjnych, materiały w wersji elektronicznej oraz zaświadczenie o udziale. Koszt uczestnictwa w konferencji to 350 zł brutto (udział we wszystkich modułach) lub 150 zł brutto (udział w pojedynczym module). Dla uczestników naszych szkoleń przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, umożliwiający skorzystanie z 10% zniżki w wypadku udziału w całej konferencji (w odpowiednim formularzu zgłoszeniowym prosimy wpisać: KNWUCZ).

Zapisy i informacje: www.ibo.edu.pl/knw  

Źródło: Instytut Badań w Edukacji

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji