II edycja szkolenia “Podstawy pilotażu bezzałogowych statków powietrznych i dronów w kategorii otwartej”

Zapraszamy do udziału w II edycji szkolenia pt. :”Podstawy pilotażu bezzałogowych statków powietrznych i dronów w kategorii otwartej”.

Dowiecie się m.in. o:

• obowiązujących w Polsce przepisach dotyczących dronów latających,
  • zasadach dotyczących utrzymywania odległości od osób,
  • sterowaniu dronem m.in. wznoszenie i lądowanie,
  • programowaniu funkcji drona m.in. RTH (powrotu do punktu startu),
  • sterowaniu kamerą drona i rejestracji zdjęć.

Możecie również otrzymać certyfikat potwierdzenia uzyskania kompetencji A1/A3 Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Link do zapisów: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=66&id=2629

Zachęcamy do obejrzenia relacji z poprzedniej edycji:

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące