Finał Ogólnopolskiego Programu Czytelniczego „Czytanie na drugie śniadanie” – wyślij sprawozdanie

Dobiega końca roczny Ogólnopolski Program Czytelniczy “Czytanie na drugie śniadanie” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. Program realizowany jest w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Do tegorocznej edycji programu zgłosiły się 94 placówki przedszkolne, klasy “0” SP i żłobek. W sumie objętych programem zostanie 271 grup i ok 7 tysięcy dzieci. Sprawozdanie zawierające informacje o realizacji projektu można wypełniać za pomocą interaktywnego formularza do 11 czerwca 2023 r.

FORMULARZ SPRAWOZDANIA

Placówki, które zrealizują wszystkie zadania, wypełnią sprawozdanie i zamieszczą zdjęcia, po zakończeniu Programu otrzymują Certyfikat ZACZYTANEGO PRZEDSZKOLA w roku szkolnym 2022/2023. Koordynatorzy dostaną dyplomy za udział w projekcie. Lista placówek, które otrzymają Certyfikat “Zaczytanego Przedszkola” zostanie zamieszczona na stronie Organizatora.

Koordynator programu “Czytanie na drugie śniadanie”
Anna Giniewska
tel. (95) 721-61-35
e-mail: bp.wypozyczlania@womgorz.edu.pl