„Działania samorządu uczniowskiego – od imprez do współdecydowania” – warsztaty w formule Blended learning

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny zaprasza opiekunów samorządów uczniowskich na 6 godzinne szkolenie pt. „Działania samorządu uczniowskiego – od imprez do współdecydowania”, które odbędzie się w formule Blended learning.

Podczas szkolenia uczestnicy:

• przeanalizują akty prawne dotyczące działalności samorządu uczniowskiego,
  •  poznają sposoby włączania uczniów w procesy decyzyjne,
  • zaplanują działania samorządu uczniowskiego zgodnie
    z zasadami partycypacji uczniowskiej,
  • poznają przykłady dobrych praktyk.

Po szkoleniu uczestnicy:

• będą przygotowani do sprawowania funkcji opiekuna samorządu uczniowskiego zgodnie z przepisami prawa i zasadami partycypacji uczniowskiej.

Koszt szkolenia 90 zł.

30.09.2024 r. godz. 16.00-17.30 – zajęcia online na MS Teams – Aspekty prawne działalności Samorządu Uczniowskiego .

3.10.2024 r. godz. 15.30-18.45 – zajęcia stacjonarne w WOM, przy ul. Łokietka 23, Gorzów Wielkopolski – Planowanie pracy Samorządu Uczniowskiego, prezentacja dobrych praktyk.

Rejestracja: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=81&id=3358

Nagrody za smoki nad katedrą

– Narysowałam duchy dziewcząt krążące nad Studnią Czarownic – mówiła Joanna Budna, uczennica Szkoły Podstawowej nr 17, podczas finału IX Miejskiego konkursu plastycznego „Gorzowskie legendy

Kursy języka polskiego dla obywateli Ukrainy

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie zaprasza obywateli Ukrainy na 65-godzinne bezpłatne kursy języka polskiego: Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie, ul.