Bezpłatny webinar dla nauczycieli, pedagogów, pracowników oświaty i wszystkich zainteresowanych „Cyberprzemoc w szkole – powiedz STOP”

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla nauczycieli, pedagogów, pracowników oświaty i wszystkich zainteresowanych „Cyberprzemoc w szkole – powiedz STOP” realizowany w ramach cyklu „Bezpieczni w sieci z OSE”.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:

• Jak efektywne zapobiegać cyberprzemocy w szkole?
  • Jak pracować zarówno z prześladowcami, jak i ich ofiarami?
  • Jak wprowadzać w środowisku szkolnym konstruktywne zmiany?

Webinar odbędzie się 19 maja w środę, o godz. 19:00 na Facebooku OSE. W wydarzeniu wezmą udział:

• Tomasz Rożek – dziennikarz i popularyzator nauki, prowadzący stronę „Nauka. To lubię”;
  • prof. Jacek Pyżalski – pedagog, profesor nadzwyczajny na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • Anna Borkowska – psycholog i ekspertka NASK związana z tematyką cyberzagrożeń.

Webinarowi towarzyszy premiera publikacji „Cyberprzemoc w szkole. Poradnik dla nauczycieli”, której autorką jest ekspertka NASK Anna Borkowska. To kolejny poradnik z cyklu „Bezpieczni w sieci z OSE” przygotowany z myślą o nauczycielach.

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/485231469188304/

Więcej informacji na stronie: https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/stop-cyberprzemocy-zapraszamy-na-webinar

Źródło: NASK

Jedenastu Wspaniałych