Bezpłatny webinar dla dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i opiekunów „FOMO i problemowe używanie internetu”

Bezpłatny webinar dla dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i opiekunów „FOMO i problemowe używanie internetu”

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i opiekunów „FOMO i problemowe używanie internetu” realizowany w ramach cyklu „Bezpieczni w sieci z OSE”.

Dołącz do wydarzenia już dziś!

Podczas spotkania dowiesz się:

✅ Czym jest FOMO i z czym się wiąże?

✅Jak wpierać uczniów w zdrowym korzystaniu z technologii cyfrowych?

✅Jak wprowadzać w środowisku szkolnym konstruktywne zmiany?

Webinar odbędzie się 4 października, w poniedziałek, o godz. 19:00 na Facebooku OSE. W wydarzeniu wezmą udział:

  • Tomasz Rożek, dziennikarz i twórca „Nauka. To lubię”;
  • Marta Witkowska, psycholog i ekspertka NASK;
  • Dr hab. Anna Jupowicz-Ginalska, badaczka z Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego specjalizująca się w marketingu środków przekazu.

Webinarowi towarzyszy premiera publikacji „FOMO i problemowe używanie internetu. Poradnik dla nauczycieli”. To kolejny poradnik z cyklu „Bezpieczni w sieci z OSE” przygotowany z myślą o nauczycielach.

Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji