Akcja “Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc”

Akcja “Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc”

Zachęcamy szkoły, biblioteki oraz domy kultury do udziału w akcji “Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc”, której organizatorem jest Polska Akcja Humanitarna.

Ta akcja to świetna okazja do pokazania pomagania w działaniu i dania sygnału, że wdzięczność można okazywać różnie. W tym roku pomocą objęte zostaną osoby mieszkającym w Somalii, które doświadczają skutków kryzysu klimatycznego. Zebrane wspólnie środki zostaną przekazane na realną pomoc w tym kraju.

Wszystkie niezbędne informacje o tym w jaki sposób włączyć się do akcji znajdują się na stronie: http://www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/zamiast-kwiatka/?enable_cookies=all

Źródło: PAH

Aktualności

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej 

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw. 

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej

Więcej informacji