Akcja “Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc”

Zachęcamy szkoły, biblioteki oraz domy kultury do udziału w akcji “Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc”, której organizatorem jest Polska Akcja Humanitarna.

Ta akcja to świetna okazja do pokazania pomagania w działaniu i dania sygnału, że wdzięczność można okazywać różnie. W tym roku pomocą objęte zostaną osoby mieszkającym w Somalii, które doświadczają skutków kryzysu klimatycznego. Zebrane wspólnie środki zostaną przekazane na realną pomoc w tym kraju.

Źródło: PAH

Razem możemy więcej!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w seminarium dyrektorów szkół zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie oceniania wewnątrzszkolnego. Seminarium odbędzie się