Konferencje online dla dyrektorów i nauczycieli “Wsparcie wychowawcze i psychoprofilaktyczne środowiska szkolnego w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią”

W związku z ustaleniem przez Ministra Edukacji i Nauki dodatkowego siódmego kierunku polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021:

7.  Działania w zakresie wsparcia wychowawczego i psychoprofilaktycznego środowiska szkolnego w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią

informujemy, iż w celu realizacji zadań wynikających z tego kierunku WOM w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza Państwa dyrektorów oraz nauczycieli na nw. konferencje online:

• 10 VI 2021  godz. 16.00-17.30  – dla nauczycieli z Miasta Gorzowa i pow. ziemskiego
    • 14 VI 2021  godz. 14.00-15.30 – dla nauczycieli z pow.:  strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego i sulęcińskiego
    • 14 VI 2021  godz. 16.00-17.30 – dla nauczycieli z pow.:  międzyrzeckiego i świebodzińskiego.

Program konferencji:

Wsparcie wychowawcze i psycho­profilaktyczne środowiska szkolnego w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią

Temat 1:  Funkcjonowanie uczniów w sytuacji trudnej i kryzysowej  (Lidia Pyżyńska).

Temat 2:  Szkolny program wychowawczo-profilaktyczny – diagnoza i strategie działań
(Jadwiga Krzewska-Gordzijewska).

Zaproszenie [pobierz]

Prosimy o elektroniczną rejestrację: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY