Szkolenie ORE dla doradców metodycznych

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza doradców metodycznych na szkolenie pt. “ABC doradcy metodycznego”.

Celem szkolenia jest doskonalenie warsztatu pracy nowo powołanych doradców metodycznych poprzez:

• przedstawienie zadań doradcy i form ich realizacji, wynikających z przepisów prawa,
  • doskonalenie umiejętności niezbędnych do efektywnego realizowania zadań doradcy metodycznego,
  • kształtowanie postawy refleksyjnego podejścia do pełnienia roli doradcy metodycznego i podnoszenia jakości własnej pracy.

Szczegółowe informacje na stronie: ORE

Źródło: ORE