Komunikat dla nauczycieli matematyki!

Lubuski Oddział SNM zaprasza na III Lubuską Konferencję Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki „Matm@ w koronie”.

Konferencja jest otwarta dla wszystkich nauczycieli matematyki zainteresowanych między innymi odwróconą lekcją, tutoringiem, komunikacją, kształtowaniem kompetencji z wykorzystaniem narzędzi Microsoft czy wydobywaniem potencjału ucznia podczas pracy zdalnej.

Zapewniamy wykładowo-warsztatową formę, nowatorskie rozwiązania metodyczne i ciekawe doświadczenie. Nasi eksperci – praktycy przedstawią przetestowane i efektywne metody pracy oraz dostarczą bogaty pakiet pomysłów do wykorzystania na lekcjach.

Spotkajmy się 18 i 19 września 2020 roku na platformie Microsoft Teams. Konferencja objęta jest Patronatem Honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Szczegółowe informacje znajdziecie na facebook/lubuskiesnm oraz stronie internetowej: www.snm.edu.pl/

Formularz rejestracyjny aktywny do 14.09.2020 roku: [formularz

Ulotka informacyjna [pobierz]

Źródło: SNM