IV MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA EKOLOGICZNA „Jak dbam, tak mam” 2021

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp., serdecznie zaprasza uczniów czwartych klas szkół podstawowych z województwa lubuskiego do udziału w Międzyszkolnej grywalizacji ekologicznej „Jak dbam, tak mam” 2021 pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.
Do udziału w rozgrywkach zapraszamy drużyny składające się z pięciu uczniów oraz jednego nauczyciela/opiekuna, jako reprezentacje swoich szkół.
O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w grywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń. Opiekun drużyny, która dostanie się do rozgrywek zostanie poinformowany drogą e-mailową na adres podany
w zgłoszeniu.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Żelazna aga1zel@wp.pl, 509 385 193.

Więcej informacji znajdziesz w załącznikach.

Załączniki:
1. Regulamin Międzyszkolnej grywalizacji ekologicznej [pobierz]