Zaproszenie na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia bibliotekarzy szkolnych, pt. “Spotkajmy się w bibliotece”

Spotkanie odbędzie się 23 czerwca 2026 r. (wtorek) w godz. 13.00-15.00 w czytelni Biblioteki Pedagogicznej

Spotkanie odbędzie się 23 czerwca 2026 r. (wtorek) w godz. 13.00-15.00 w czytelni Biblioteki Pedagogicznej

W wydarzeniu uczestniczyli dyrektorzy szkół i placówek, którzy w ramach projektu rozwijali swoje kompetencje przywódcze, organizacyjne i zarządcze

W dniach 8-11 czerwca 2026 r. w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się szkolenie dla nauczycieli pt. „Każdy jest wychowawcą, choć nie każdy o tym wie”

Kwalifikacyjne studia podyplomowe dla czynnych zawodowo nauczycieli przygotowujące do prowadzenia przedmiotu edukacja zdrowotna - II edycja

Uroczyste wręczenie nagród, na które zapraszamy wszystkich uczestników konkursu oraz ich opiekunów, nastąpi 18 czerwca br. o godz. 14.00 w Teatrze Osterwy

Zapisy na szkolenia otwarte. 1 klik i rezerwujesz miejsce

W spotkaniu wzięła udział konsultant Bogusława Wiśniewska - koordynator RPI przy naszym ośrodku

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni pracownika na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego - ds. obsługi projektów unijnych


Łączna liczba zaangażowanych osób to ponad 800 uczniów oraz nauczycieli w 12 placówkach oświatowych