Zaproszenie na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia bibliotekarzy szkolnych, pt. “Spotkajmy się w bibliotece”

Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół i placówek na pierwsze w roku szkolnym 2024/2025 spotkanie w ramach Sieci współpracy
i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy
. Wydarzenie odbywające się w Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych będzie spotkaniem organizacyjnym, podczas którego ustalimy zasady pracy, wstępny harmonogram sieci oraz tematykę spotkań.

Spotkanie odbędzie się 22 października 2024 r. (wtorek) o godz. 13.00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej WOM, ul. Łokietka 20A (Czytelnia – wysoki parter).

Serdecznie zapraszamy.

Informacji udzielają koordynatorzy sieci: Eliza Paternowska, Monika Żołędziejewska
Kontakt: e-mail: eliza.paternowska@womgorz.edu.pl, monika.zoledziejewska@womgorz.edu.pl