Wielka Liga Czytelników

Za nami półfinał konkursu Wielkiej Ligii Czytelników. Do finałowej rozgrywki zakwalifikowały się dwie gorzowskie drużyny.

Serdecznie gratulujemy Annie, Lilianie oraz Karolowi uczniom Szkoły Podstawowej nr 15 im. Wojska Polskiego oraz Wiktorowi i Marii uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim, którzy w drużynowym teście wojewódzkim, w kategorii klas 1-3 VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników brawurowo osiągnęli maksymalną ilość punktów zdobywając jednocześnie tytuł Mistrza Województwa i przechodząc do finałowej rozgrywki, która będzie miała miejsce 11 maja 2023 r.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Mistrzom i ponownie mocno trzymamy za Was kciuki na ostatnim, ogólnopolskim już etapie konkursu.

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę