„Pedagog, psycholog, pedagog specjalny, logopeda, terapeuta pedagogiczny – obowiązki i zadania szkolnych specjalistów” – szkolenie organizowane przez PZO

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim w związku ze zmianami przepisów prawa oświatowego w zakresie standardów zatrudnienia nauczycieli specjalistów w przedszkolach i szkołach, oferuje nowe szkolenie adresowane do dyrektorów, wicedyrektorów  oraz nauczycieli specjalistów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych pt.:

„Pedagog, psycholog, pedagog specjalny, logopeda, terapeuta pedagogiczny – obowiązki i zadania szkolnych specjalistów”.

Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w WOM-ie w Gorzowie Wielkopolskim we wtorek 25.10.2022 r od godz. 9.00. Podczas szkolenia będą mieli Państwo możliwość zapoznania się m.in. z praktycznymi rozwiązaniami dotyczącymi wdrożenia nowych przepisów prawa do praktyki szkolnej.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=65&id=2606

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24

INFORMACJA

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Biblioteka Pedagogiczna WOM-u informują, że w dniu 2 maja 2024 r. instytucje będą nieczynne.