Konferencja pod patronatem honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej “Neuroróżnorodność na rynku pracy i w edukacji przez całe życie w województwie lubuskim”

Informujemy, że Zachodnia Izba Przemysłowo – Handlowa organizuje wspólnie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Zielonej Górze konferencje pod patronatem honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej “Neuroróżnorodność na rynku pracy i w edukacji przez całe życie w województwie lubuskim”

Spotkanie odbędzie się 24.09.2024 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w Sali Konferencyjnej przy Zespole Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Okólna 35.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu z inwestycji A3.1.1 KPO „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” – „Umiejętności tworzą możliwości”.

Jak podają organizatorzy w ostatnich latach pracodawcy coraz częściej dostrzegają, że neuroróżnorodność pracowników w zespole może być źródłem twórczej energii i innowacyjności, jeśli jest właściwie zarządzana i wykorzystywana.

Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na potencjał i zwiększenie aktywności osób neuroróżnorodnych w edukacji i na rynku pracy w naszym województwie.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, pracodawców, środowiska szkół  i placówek oświatowych, w tym dyrektorów, nauczycieli, doradców zawodowych, pracowników uczelni wyższych, samorządowców i innych osób zainteresowanych ww. tematem.

Rejestracja na konferencje: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGqYMZz3i5M458OwvOoaS-akhK5MfaR9W8LrkBoq_hZqNsAw/viewform

Załączniki:

Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji.

Dublety i druki zbędne do oddania dla bibliotek

Informujemy, że Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego ma do przekazania dublety i druki zbędne, którymi dysponuje biblioteka. Zbiory można uzyskać bezpłatnie (do adresata należą jedynie