2020/03/05 00:00
WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY pn. „LUBUSKA POLICJANTKA W OBIEKTYWIE” pod patronatem honorowym Wojewody Lubuskiego

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. ogłasza WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY pn. „LUBUSKA POLICJANTKA W OBIEKTYWIE” pod patronatem honorowym Wojewody Lubuskiego.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa lubuskiego. Składa się z dwóch etapów:

  1. powiatowego, który przeprowadzą Komendy Miejskie i Powiatowe Policji województwa lubuskiego właściwe dla miejsca zamieszkania uczestnika,
  2. wojewódzkiego, który przeprowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. (wybór zwycięskich prac, uroczysta gala wręczenia nagród).

Temat konkursu „LUBUSKA POLICJANTKA W OBIEKTYWIE” jest inspiracją do przygotowania fotografii dokumentującej służbę kobiet w lubuskiej Policji, w kontekście 95. rocznicy powołania Policji kobiecej 1925 - 2020.

Terminy konkursu i warunki dostarczenia prac:

Załączniki:

  1. Karta zgłoszenia [pobierz]
  2. Regulamin [pobierz]
  3. Oświadczenie rodzica [pobierz]
  4. Oświadczenie osoby fotografowanej [pobierz]

 

Więcej informacji na stronie internetowej: www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/32680,WOJEWODZKI-KONKURS-FOTOGRAFICZNY-pn-LUBUSKA-POLICJANTKA-W-OBIEKTYWIE-pod-patrona.html

 

 

Źródło: KWP