2008/08/26 : Konferencje metodyczne
Przedmiot
Uczestnicy
Godzina i miejsce konferencji
Organizator
WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
nauczyciele przedszkoli powiatu gorzowskiego ziemskiego i  rodzkiego
godz. 9.30-12.00
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gorzowie, ul. Dąbrowskiego 23
Agata Muńko
nauczyciele przedszkoli z powiatów: Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 13.00-15.30
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gorzowie, ul. Dąbrowskiego 23
INFORMATYKA
i
TECHNIKA
nauczyciele informatyki wszystkich typów szkół z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.00
Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie, ul. Myśliborska 30
Mariusz Walak
Danuta Najnigier-Bonczkowitz
Dorota Przybysz
J. POLSKI
nauczyciele SP i G z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.00
Zespół Szkół nr 20 w Gorzowie, ul.  Szarych Szeregów 7
Beata Gizińska-Gigoła
Barbara Bilińska
HISTORIA
 
nauczyciele SP i G z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.00
Gimnazjum nr 9 w Gorzowie, ul. Zamenhofa 2a
Jolanta Stępkowska
MATEMATYKA
nauczyciele G z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.00
Zespół Szkół nr 21 w Gorzowie, ul. Taczaka 1
Iwona Jankowska
BIOLOGIA
nauczyciele SPG z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-12.15
I LO w Gorzowie, ul. Puszkina 31
Aldona Kotlenga
CHEMIA
nauczyciele G z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-12.15
Liceum Plastyczne w Gorzowie, ul. Bema 1
Małgorzata Lech
nauczyciele SPG  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 13.00-15.15
Liceum Plastyczne w Gorzowie, ul. Bema 1
PRZEDMIOTY ZAWODOWE
nauczyciele SPG z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz.10.00-12.15
Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorzowie, ul. Pomorska 67
Iwona Surdacka
WYCHOWANIE FIZYCZNE
nauczyciele wychowania fizycznego wszystkich typów szkół powiatów: gorzowskiego ziemskiego i grodzkiego, strzelecko-drezdeneckiego
godz.9.00-12.00
II LO w Gorzowie, ul. Przemysłowa 22
Marzanna Krysiak
Dorota Pikuła
powiatów: słubickiego, międzyrzeckiego, sulęcińskiego, świebodzińskiego
godz.13.00-16.00
II LO w Gorzowie, ul. Przemysłowa 22
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
nauczyciele klas I-III szkół podsta­wowych powiatów: gorzowskiego ziemskiego i grodzkiego, strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego
godz.10.00-13.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie,
ul. Sikorskiego 107 (wejście od Kos. Gdyńskich)
Anna Jańczak
Janina Nowak
Pedagodzy szkolni
pedagodzy szkolni wszystkich typów szkół z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.00
WOM w Gorzowie, ul. Łokietka 23
Barbara Basińska