Oferta szkoleń Studia podyplomowe Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja

« październik 2020 »
Ankieta badająca sytuację nauczycieli pracujących w roku szkolnym 2020/21 w czasie epidemii koronawirusa
2020/10/06

Zespół naukowców pod kierunkiem prof. dr hab. Ewy Pisuli z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi badanie nad sytuacją nauczycieli w czasie epidemii koronawirusa (COVID-19, SARS-CoV-2). Rozpoczął się właśnie rok szkolny 2020/21 i zajęcia prowadzone są w placówkach edukacyjnych, opiekuńczych, wychowawczych i in. Pragniemy poznać doświadczenia, przeżycia oraz sposoby radzenia sobie w tej sytuacji przez nauczycieli, aby móc lepiej zrozumieć Państwa położenie i potrzeby.

Zaproszenie do udziału w badaniu kierujemy do wszystkich grup nauczycieli, niezależnie od rodzaju placówki, wieku dzieci itp. Zapraszamy nauczycieli z przedszkoli i szkół ogólnodostępnych, a także integracyjnych, specjalnych, terapeutycznych oraz nauczycieli wspomagających, osoby pracujące w placówkach wychowawczych i opiekuńczych.

Badanie polega na wypełnieniu ankiety on-line (zajmuje około 35 minut). Jest anonimowe, zapewniamy pełną poufność otrzymanych informacji. Można się też z niego wycofać w dowolnym momencie, chociaż bardzo prosimy o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Link do ankietyhttps://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_0le5uZBpAGSkpmZ