Oferta szkoleń Studia podyplomowe Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja

« lipiec 2020 »
Konkurs ortograficzny „Wakacyjny Mistrz Ortografii”
2020/06/26

Portal edukacyjny dyktanda.pl zaprasza na II odsłonę konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu będzie miał miejsce już w piątek 26 czerwca, będzie on trwał  do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, do laureatów trafią liczne wartościowe nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Dołączcie do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs podzielony będzie na 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Im więcej dyktand uczestnik poprawnie rozwiąże, tym więcej zdobędzie punktów, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Zapraszamy także do częstego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizujemy dodatkowy konkurs niespodziankę.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html. Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu "Wakacyjny Mistrza Ortografii". 75 nagród zostanie przyznanych w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale. Nieustannie zgłaszają się do nas nowi sponsorzy, dlatego nie wykluczamy powiększenia liczby nagród.

Źródło: https://dyktanda.pl/