Oferta szkoleń Studia podyplomowe Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja

« czerwiec 2020 »
Wielka uczta w Bibliotece Pedagogicznej
2020/05/07

Od 8 do 15 maja w całej Polsce odbywa się Tydzień Bibliotek. Zgodnie z tegorocznym hasłem "Zasmakuj w bibliotece" wszystkie placówki przygotowują bogate menu dla Czytelników. Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie zadbała nie tylko o wykwintne dania główne, ale i też o ciekawe przystawki.

W tym roku Biblioteka Pedagogiczna będzie świętować w sieci i na portalach społecznościowych. Tam właśnie odbędą się konkursy: fotograficzny "Z książką w czasach zarazy", literacki "Horror w bibliotece" i najróżniejsze gry związane z wiedzą tajemną o książkach. Do sieci zawitają też: literacka, kulinarna mapa świata, smaki z dzieciństwa naszych dziadków i teatr kamishibai.

Szczegółowy program Tygodnia Bibliotek w gorzowskiej Bibliotece Pedagogicznej znajdziesz na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/Biblioteka-Pedagogiczna-w-Gorzowie-Wielkopolskim-283524854995346/

Przygotowane dla Was menu biblioteczne składa się z inspirujących  „dań”,  w których warto zasmakować.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!