« październik 2019 »
XIX Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej
2019/09/16

Reportaż to my! Zapraszamy Państwa uczniów do udziału w XIX Ogólnopolskim Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół średnich. Na prace czekamy do 30 listopada.

Reportaż to my! Brzmi banalnie. A jednak to ten świat wokół nas jest tym prawdziwym. Nie ten kreowany przez media, przez internetowych hejterów, wreszcie przez fabuły najchętniej oglądanych seriali. Napisać reportaż to dotknąć czyjeś duszy. Wejść w czyjeś buty. Odkryć cienie i blaski codziennego życia. Przez lata współpracy z uczniami z całej Polski przekonaliśmy się, czym się interesują, co ich przeraża, ciekawi i irytuje. Co ma nam do powiedzenia pokolenie Z? Czekamy na odpowiedzi w formie reportaży!

Czekają wspaniałe nagrody! Zwycięskie prace opublikujemy w ogólnopolskiej gazecie oraz w Internecie. Młodzi reportażyści wraz z opiekunami spędzą dwa dni we Wrocławiu. Nagrody wręczą im najważniejsi Dolnego Śląska: prezydent Wrocławia, wojewoda i marszałek województwa, kurator oświaty. Finaliści wezmą udział w warsztatach dziennikarskich i spotkaniach autorskich. Wrocław zaprasza!

Organizatorem Turnieju jest Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu. Autorką i osobą odpowiedzialną za organizację jest Ewa Obara-Grączewska.

Niezbędne materiały dotyczące Turnieju odnajdą Państwo na stronie www.TurniejReportazu.pl oraz na Facebooku.

Organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej

Najważniejsze materiały

Dane kontaktowe:
Pytania prosimy przesyłać na adres: kontakt@turniejreportazu.pl
Adres korespondencyjny:
X LO im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu,