« wrzesień 2019 »
Wojewódzka Konferencja Metodyczna z warsztatami „Kształtowanie kompetencji kluczowych w przedszkolu w oparciu o wybrane nurty pedagogiczne”
2019/08/30

Kształtowanie kompetencji kluczowych w przedszkolu
w oparciu o wybrane nurty pedagogiczne

Konferencja odbędzie się 21 września 2019 r. w godzinach 9.00-15.30
w siedzibie Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., ul.
Chopina 52, budynek 5 (aula).

Celem konferencji jest poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych u dzieci.

W programie konferencji przewidziany jest wykład na temat „Kształtowanie kompetencji kluczowych w przedszkolu w oparciu o wybrane nurty pedagogiczne” oraz warsztaty metodyczne. Każdy uczestnik będzie miał możliwość udziału w trzech warsztatach tematycznych, przeprowadzonych przez nauczycieli – praktyków.

Wykład wygłosi Mirella Nawrot ekspert, trener autorka ponad 100 artykułów, współautorka programów rozwojowych dla edukacji przedszkolnej „Partnerskie przedszkole”, „Optymistyczne przedszkole”, „Kraina dzieci w Europie”, a także autorka programu „Dziecięca Kraina Kreatywności” i licznych programów szkoleniowych dla kadry kierowniczej oraz pedagogicznej przedszkoli.

Zasady uczestnictwa w Konferencji

• Warunkiem udziału w konferencji  jest rejestracja on-line poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.womgorz.edu.pl oraz dokonanie wpłaty konferencyjnej w wysokości 100 PLN na konto Organizatora.

Numer konta: PEKAO SA I O. GORZÓW WLKP.,
   numer rachunku: 20 1240 3549 1111 0010 3721 9227

Ostateczny termin wpłaty upływa 20 września 2019 r.

Termin zgłaszania udziału w konferencji upływa w dniu 20 września 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona!

• W przypadku wyczerpania dostępnych wolnych miejsc organizator dokona zamknięcia listy zgłoszeń.
  • Aby otrzymać zaświadczenie udziału w konferencji, należy uczestniczyć we wszystkich zadeklarowanych w formularzu wydarzeniach. Nie ma możliwości, aby w którejkolwiek części konferencji uczestniczyła inna osoba, niż zadeklarowana w formularzu.

Program w załączniku [pobierz]

Rejestracja dostępna na stronie WOM pod adresem: https://womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=55