« kwiecień 2019 »
„Tu Powstała Polska – Szlak Piastowski. Zacznijmy od początku”. Konkurs dla uczniów szkół podstawowych
2019/03/25

Ruszyła V edycja ogólnopolskiego konkursu dla dzieci z klas V – VII szkół podstawowych. Tegorocznym hasłem konkursu jest „Tu Powstała Polska – Szlak Piastowski. Zacznijmy od początku”.

Zadaniem w konkursie jest przygotowanie i nagranie reportażu filmowego o historii i nowym przebiegu Szlaku Piastowskiego. Długość trwania reportażu powinna się zamknąć w 10 minutach. Prace mogą nadsyłać 7 – osobowe grupy wraz z opiekunem (nauczyciel lub instruktor zatrudniony w domu kultury).  Prace można nadsyłać do 30 kwietnia 2019 r.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, a partnerem Klaster Turystyczny Szlak Piastowski w Wielkopolsce.

Szczegółowe informacje i regulamin na stronie: https://www.kulturapiastowdladzieci.pl/index.php/pl/konkurs