« lipiec 2019 »
„Niuton nie pyton” – VI Konkurs fizyczny dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów
2019/05/06

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp. organizują pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty VI edycję Konkursu fizycznego „Niuton nie pyton”, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych naszego województwa. Jego cele to: popularyzacja fizyki, rozwijanie zainteresowań uczniowskich, pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności twórczego rozwiązywania problemów. Konkurs odbędzie 16 maja 2019 r., (czwartek) o godzinie 11.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp. Do udziału w nim zapraszamy uczniów szczególnie zainteresowanych fizyką. Prosimy Państwa o rozpropagowanie konkursu i zapoznanie uczniów z jego regulaminem, który znajduje się w załączniku.

Zadania z poprzednich edycji Konkursu dostępne są na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp. pod adresem: www.zso1.edu.gorzow.pl/

Regulamin i karta zgłoszenia [pobierz]