« listopad 2018 »
Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej w 100 rocznicę odzyskania niepodległości
2018/10/30

Zespół Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Gorzowie Wlkp. zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorzowskiego do wzięcia udziału w III Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej w 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Festiwal objęty został honorowym patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.

Uczestnicy Festiwalu wystąpią z podziałem na następujące kategorie wiekowe:

• I kategoria  uczniowie klas I - III SP;
  • II kategoria – uczniowie klas IV – VI SP;
  • III kategoria – uczniowie VII –VII klas szkoły podstawowej oraz III Klas gimnazjum:
  • IV kategoria   uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

Instytucja (szkoła, dom kultury) zgłasza nie więcej niż 3 wykonawców w każdej kategorii wiekowej (zgodnie z regulaminem).

Do 09 listopada 2018 należy dostarczyć do sekretariatu ZS nr 12 podpisane nośniki z nagranym podkładem muzycznym (imię i nazwisko uczestnika, wykonywany utwór oraz szkoła). Instytucja zgłaszająca przesyła do organizatora (sekretariat Zespołu Szkół nr 12 w Gorzowie Wlkp.) w nieprzekraczalnym terminie  do 05 listopada 2018. w pełni wypełnioną kartę zgłoszenia, literami drukowanymi z podpisem uczestnika, osoby przygotowującej i pieczątką instytucji zgłaszającej oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (decyduje data stempla pocztowego).

Załącznik:

• REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA [pobierz]