« listopad 2018 »
Konferencja dla dyrektorów szkół podstawowych „ Nadzór dyrektora szkoły nad organizacją i realizacją procesu kształcenia”
2018/10/18

Lubuski Kurator Oświaty zaprasza wszystkich dyrektorów szkół podstawowych województwa lubuskiego do udziału w jednodniowej konferencji szkoleniowej „Nadzór dyrektora szkoły podstawowej nad organizacją i realizacją procesu kształcenia” organizowanej w ramach Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty „Wspomaganie dyrektorów szkół podstawowych w zakresie sprawowania nadzoru pedagogicznego nad procesem kształcenia”.

Cel konferencji: rozwijanie i wspomaganie dyrektorów szkół w zakresie zarządzania oraz sprawowania nadzoru pedagogicznego nad procesem kształcenia, w szczególności nad sposobem realizacji podstawy programowej na zajęciach edukacyjnych objętych egzaminem ósmoklasisty.

Realizator: Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim na zamówienie Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Podczas rejestracji prosimy o wybór terminu i miejsca:

• 23 października 2018 r., Gorzów Wielkopolski, Hotel Mieszko, ul. Kosynierów Gdyń. 82, w godzinach od 9.00 – 15.15;
    Uczestnicy: dyrektorzy/ wicedyrektorzy szkół podstawowych północnej części województwa lubuskiego (z terenu powiatów: gorzowskiego, słubickiego, sulęcińskiego, strzelecko-drezdeneckiego, międzyrzeckiego, świebodzińskiego, miasta Gorzowa Wielkopolskiego);
    Rejestracja do 22 października do godz. 10.00 pod adresem: https://womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=51
  • 30 października 2018 r.,  Zielona Góra, Grape Town Hotel, ul. Aleje Wojska Polskiego 79, w godzinach od 9.00 – 15.15.
    Uczestnicy: dyrektorzy/ wicedyrektorzy szkół podstawowych południowej części województwa lubuskiego (z terenu powiatów: zielonogórskiego, krośnieńskiego, nowosolskiego, wschowskiego, żarskiego, żagańskiego, miasta Zielona Góra).
    Rejestracja do 29 października do godz. 10.00 pod adresem: https://womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=51

Program szkolenia [pobierz]